| mia_6733 a întrebat:

Hellou! big grin
As dori sa aflu mai multe despre sexul anal...
Daca ati incercat, daca vreti sa incercati, riscuri, beneficii, etcbig grin
Astept parerile voastre!love struck

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Sexul anal presupune introducerea penisului in rect.
Ce implicatii are? In primul rand, este vorba de cele doua sfinctere [inele musculare ] care inchid orificiul anal. Cel dintre exterior poate fi actionat voluntar iar cel dinspre interior actioneaza involuntar si are ca rol inchiderea permanenta a intestinului. Sexul anal poate distruge aceste doua sfinctere iar rezultatul, nu singurul si nu cel mai neplacut, ar fi incontinenta anala [eliminarea materiilor fecale nu ar mai fi controlata]
Pot aparea foarte usor iritarii, traume sau sangerari.Se trasmit cel mai usor infectiile sexuale.

Eu una, nu cred ca voi face asta vreodata happy

3 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Iar vad asemenea intrebari legat de sex anal, sigur ca este periculos si scarbos sa faci, poti sa faci si cancer anal, te sfatuiesc sa nu faci. Noroc!

| dean a răspuns:

Baga adanc, seriously!

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro