| brigh7ness a întrebat:

Buna seara, Panangin in combinatie cu alcoolul poate sa imi dauneze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Numai alcoolul fără panangin (chiar, ce-i ăla?) îți poate dăuna dacă exagerezi

| brigh7ness explică (pentru sierra1):

Am luat bacu, man! Panangiul e magneziu si potasiu, pentru inima.

| sierra1 a răspuns (pentru brigh7ness):

Bravo pentru bac!

| alina2k18 a răspuns:

NU neaparat, daca il iei dimineata si bei seara o bere -2 e ok.

| Nilsson a răspuns:

Prospectul, farmacistul sau medicul specialist pot raspunde mult mai bine la astfel de intrebari decat niste neavizati din mediul online.

| BeSmart17 a răspuns:

Daca vrei sa iei medicamentul cu alcool mai bine nu!