| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara TPU, de 3 zile tot am un sentiment de discomfort in partea de jos a ochiului, parca mi-a intrat ceva, insa cand ma uit nu vad nimic, oare de la ce vine sentimentul asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Se poate sa fi fost o micro granula de nisip la un moment dat care a lezat usor corneea si de acolo senzatia de corp strain.

2 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Se poate sa fie de la stres sau de la umiditatea din mediu ori e altceva ce trebuie tratat (medic oftalmolog)

HAVE A NICE DAY :3

| Natyy24 a răspuns:

Poste ai ulcior