| allexa16 a întrebat:

Buna seara

Va rog sa-mi spuneti ce sa fac pentru ca ma doare capul rau, am ameteli si stari de voma cred ca este vb de sinuzita.maine ma duc la medic dar pana atunci mor de durere.nici nu pot sa respir bine simt ca ma sufoc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| merymaria a răspuns:

E un raspuns destul de bun pentru o funda? 0=)

2 răspunsuri:
| merymaria a răspuns:

Sincer,incearca sa adormi si nu manca ceva greu ca sa nu agravezi situatia,ia un paracetamol,si cel mai importan gandeste-te ca totul va fi bine, si vizualizeaza-te in cabinetul doctorului, cand iti a spune, totul este bine, pustiule!
Sper ca te-am ajutat.

| allexa16 explică (pentru merymaria):

Multumesc pentru ajutor

| merymaria a răspuns (pentru allexa16):

E un raspuns destul de bun pentru o funda? 0=)