| Mfxulds a întrebat:

Bună seara. Vreau si eu niste sfaturi cum pot slabi rapid? Merg si la sala si mananc foarte rar, o data la doua zile sau maxim o data pe zi, și nu vad niciun rezultat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,http://adiograsime.ucoz.ro/
aici gasesti tot ce vrei, infometarea crede-ma ca nu-i o buna solutie, slabirea rapida inaeamna o ingrasare rapida, pe site vezi multe sfaturi, bafta multa

| Marcela9Xd a răspuns:

Sa mananci o data la doua zile sau odata pe zi nu e o solutie. Iti distrugi organismul. Daca vrei sa slabesti, stabileste-ti 5 mese la ore fixe, putin si des. Evita mancarea de la fast-food si grasimile.

| fashiongirl14 a răspuns:

Secretul consta in sport si alimentatie sanatoasa! 3 mese principale pe zi si 2 gustari si mancare cat mai sanatoasa!

| Marrriaa a răspuns:

Tu crezi ca daca te infometezi, slabesti? Fa sport mult, si injumatateste portiile de mancare, mananca regulat, nu o data pe zi.

| Marlushka a răspuns:

Este bine ca te duci la sala insa in privinta mancatului te inseli. Nu slabesti daca mananci doar o data pe zi sau chiar mai rau la doua zile. Trebuie sa tii o dieta echilibrata. Eu una mananc de dimineata si la pranz ( cand imi e foame ), incerc intre mese sa mananc fructe... cel mai preferabil din 2 in 2 ore. Evita sa mananci dupa 6 seara... Dimineata nu ar strica sa mananci un iaurt activia mic-dejun cu cereale in capac, iar la masa de pranz o salata fresh de vara.
Totusi iti recomand un specialist care iti poate face o dieta special pentru. tine, in funtie de organism. Sper ca te-am ajutat.

| LanaLudescher a răspuns:

Apa cu lamaie sau dieta balerina