| Catalleya a întrebat:

Dacă mănânc o data la doua zile voi slabi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu vei slabi, doar iti vei pune organismul in stare de stres si imediat cum vei manca, vei asimila dublu.
Te sfatuiesc doar sa injumatatesti portiile de mancare, in loc sa manaci odata la 2 zile, fiindca copul primind mancare regulat nu va depune. Reducand portiile de mancare, reduci numarul de calroii si ca atare poti slabi cu usurinta fara sa te infometezi sau sa-ti dai stres inutil.
Elimina doar 2 alimente din hrana ta zilnica si vei slabi vazand cu ochii: CEREALELE (tot ce este obtinut din cereale: paine, pizza, pasta, orez, etc) si ZAHARUL (toata dulciurile, inclusiv sucurile).

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu vei slăbi

| userjune90 a răspuns:

Bună!
Nu, chiar nu, însă pe lângă acest răspuns, organismul tău se da peste cap, iar când vei începe sa mananci din nou "normal" vei acumula de 2 ori mai mult pe tine.
Mâncând regulat e mult mai bine, sunt multe chestii pe net cu mâncare, cum sa mânaci regulat etc., însă nu recurge la cure sau din acestea, ești frumos(asa) asa cum ești și trebuie să te iubești.happy

| Dekle a răspuns:

Nu vei slabi, vei muri. laughing)