Întrebare recomandată | Girly97 a întrebat:

Sufar de sinuzita maxilara din 2010 si as vrea sa stiu de la cei care sunt in aceeasi situatie cum este viata cu aceasta afectiune. Am facut tratament acum 4 luni dar s-ar putea sa am probleme in fiecare iarna. Exista vreun tratament PERMANENT sau trebuie sa traim toata viata cu sinuzita?! Va multumesc.
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Nu.Schimba doctorul, mergi intr-un centru universitar cu medici buni si scapi de boala.