| Girly97 a întrebat:

TPU! As vrea si eu opinii de la cei care au sinuzita ca mine. Am sin 2010 si abia la inceputul anului 2014 am gasit un medic ORL bun si m-a tratat insa, trebuie sa merg la control la fiecare doua luni si s-ar putea sa mai am probleme cand e iarna. Vreau si eu sa stiu de la cei care au aceeasi problema daca au reusit sa scape de aceasta boala sacaitoare. Va multumesc. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andrei123654789 a răspuns:

Nu am avut niciodata sinuzita(mi-as fi dorit decat sa am numai laringitehappy ) dar mama a avut si la fel si la ea a durat din vara pana in iarna, dar dupa nu a mai facut-o niciodata.Stai linistit sistemul tau imunitar este mai mult decat suficient sa distruga virusul, faptul ca iei si medicamente este un motiv in plus sa te vindeci mai repede, maica-mea nici nu a luat cand era mica.
Insanatosire grabnica oricum, te asigur, va fitongue