| BuffaloSoldier a întrebat:

Sunt baiat, am 13 ani si de vreo 3, 4 luni am sfarcurile umflate, moi si ma dor... Si este foarte rusinos, nu pot sa merg la strand etc... Ce sa fac sa imi treaca...? Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea tratament. Si eu am patit asa. Acum am sanii cam mari. Se poate rezolva doar cu operatie cand vei fi mai mare. Eu n-am bani de asa ceva.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si, apropo. Asta este boala si se poate opera. Daca-ti zice cineva ceva spune-i de asta iti trece dar de prostie nu.