| Maxx23 a întrebat:

Sunt diagnosticat cu hipoacuzie profunda de multi ani, port aparate auditive. Aud tot felul de zgomot la urechi si in jurul capului, am ameteli mici. Nu pot dormi noaptea de 3 zile, am probleme de somn, nu ma pot concentra. Cum scap de problema asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ințeleg că acum te adresezi doar medicilor specialiști (de specialitate) ORL?

| zilog a răspuns:

De urgenta exista la farmacie dopuri pentru urechi
pana cand gasesti un medic sa te repare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e urgent mergi la farmacie si pot sa iei anumite pastile anti rau de miscare care pot sa te ajute dar pot sa faca si mai rau. Mai bine mergi la orl

| Maxx23 explică (pentru anonim_4396):

Nu lucreaza nimeni. Pentru ca toți sunt în concediu

| InOrOut a răspuns:

Ia magnerot de 500mg 3 pe zi si garantat adormi, nu mai sti nici pe ce lume esti. Are un efect psiho foarte tare. Contine ceva magnerotu asta de somn, pe langa magneziu.