| MARGARETA199734 a întrebat:

Sunt pe aici mămici care au nascut in spital privat cu cezariana si li s-a scos grăsimea abdominala?
In ce spital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Sa nu-ti vina sa crezi, "cezariana 2-in-1", sau la super oferta: "faceti o cezariana si primiti gratuit o liposuctie!"

| Ionut58282856 a răspuns:

Fast-food, aia au nevoie de grasime si taie vaci

| MARGARETA199734 explică (pentru Ionut58282856):

Tu ce cauți aici?
Taci

| Ionut58282856 a răspuns (pentru MARGARETA199734):

Glumeam. Tu ce cauti aici? Ai pus o intrebare, nu mai fi atat de stresata. Hai sa spunem ca vorbeam serios da? Nu puteam sa vorbesc deloc serios cand am scris aia