| maya03papushika a întrebat:

Buna TPU acum 2 zile mi-a venit menstruatia si seara mi-a fost foarte rau am amentit de cap si am cazut din picioarecrying si astazi am avut sport si am alergat la cros si mi-a curs foarte mult sangecrying credeti ca e ceva grav?crying voi ce ziceti

dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabryellutzaaa a răspuns:

Sunt niste reactii adverse normale, doar k nu trebuia sa faci sport...si mie mi s-a intamplat asa doar ca mi-a trecut, dar tiam spus nu trebuia sa faci sport