| adrian99th a întrebat:

Acum cateva zile mi-au aparut pe brat niste pete rosii ca de sange. ca in imaginea asta http://img843.imageshack.us/img843/7073/vxgf.jpg
Ce pot sa fac? E din cauza cresterii sau din cauza ca fac exercitii de forta?
Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Cred ca nu are nici o legatura cu ceea ce ai zis tu.
Probabil ca e de la caldura, transpiratie sau ca ai facut o iritatie (alergie).
Da-te cu spirt(alcool sanitar) pe zonele cu probleme si iti va trece.
Pa, pa!

1 răspuns:
| FrostSoul a răspuns:

Eu cred ca e de la caldura