| phantom2k a întrebat:

Salut, de cateva zile mi-au aparut niste pete rosii pe piept si una pe brat, nu ma deranjeaza, nu am mancarimi : http://i.imgur.com/ZpPvCnq.jpg? 1, credeti ca e ceva grav?!
EDIT: am mici mancarimi doar daca le ating! pe urma dispar mancarimile!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexRv a răspuns:

Bună Nemuritorii!

Pare foarte clar în a fii o ciupercă. Asta poate fii de la ORICE! Dar ținând cont zona, poate ai avut contact cu un animal (câine, pisica).

Nu este nimic grav, dar este important să mergi la medic, să confirmi acest lucru și dacă e într-adevăr ciupercă să iei tratamentul corespunzător. Acesta fin de obicei (Ketaconazol cremă). REPET, trebuie să mergi la medicul de familie.

O zi faină!