| anonim_4396 a întrebat:

:*
Am 13 ani, 40 kg, 1, 60 inaltime.Nu cred c-ar trebui sa slabesc, abdomenul il am plat, dar as vrea sa-mi recomandati niste exercitii pentru picioare.Am aripioare.Va roog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lollyd a răspuns:

Uite aici.http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg fa abdomene, genoflewxiuni si flotari daca poti insa eu te sfatuiesc sa nu mai slabesti.Esti mai mult decat bine pentru varsta ta

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La cât de slabă ești, nu văd unde ai avea aripioare!
Mergi cu bicicleta prin parc, aleargă, genoflexiuni, fandări, înot, etc.
Pa, pa.

| S7ukiGirl a răspuns:

Pai.eu vreau doar sa am picioarele putin mai subtirihappy. multumesc mult pentru raspunsuri.

| tatiana_4247 a răspuns:

Eu am 12 iar o golega de clasa de amea are 11 ani si are 42 kg si 1, 65 inaltime!