| Kyuubii a întrebat:

Am 15 ani si de 2 zile ma ustura si ma doare capul penisului, adica in interior ( metionez ca penisul este acoperit de preput). Nu ma doare deloc la ejaculare, doar cand urinez. Si ma ustura uneori... Nu stiu daca are vreo importanta, dar ma masturbez de 3 ori pe saptamana...Va rog mult de tot spuneti-mi de ce si ce pot sa fac.Dau funda, promit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi vorba de o infecţie genitală sau de o infecţie urinară...

Mergi la un control la medicul de familie şi vei primi Trimitere la medicul specialist!

Toate cele bune.

| Skylimit a răspuns:

Nu stiu...am 14 ani si eu experimentez asta rare ori.Incearca "sa te speli la **** jegosule" rolling on the floor Si las-o cu laba mai usor

| 50cent50 a răspuns:

Cred ca cel mai probabil este vorba de o infectie urinala

| EuCelCeSunt a răspuns:

Eu stiu ca la apendicita te ustura asa, dar nu sunt sigur...cel mai bine du-te la un medic, el va stii ce sa iti spuna happy