| Cioara12345 a întrebat:

Dupa ce ma masturbez ma doare capul penisului.
Penisul se decaloteaza, nu am probleme dar la atingere ma doare.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca tragi tare de el, de aceea te doare chiar si al atingere.
Ori probabil te masturbezi prea des, ceea ce irita penisul (mai mult de odata pe zi).

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut ca tu ai de fapt doar 12 ani, deci esti inca mult prea mic pentru masturbare, ceea ce ar explica usturimile si durerile de la cuc, cand tragi de el.
Oricum, nu are ce sa iasa din el, fiindca sperma se produce ceva mai tarziu, peste 1-2 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În timpul actului nu simți durerea, ca apoi să râmână doar ea. Îl freci prea tare.