| Giulia97Anna a întrebat:

Am 16 ani, 1.66 si 52 de kg.Credeti ca e normala greutatea pentru varsta si inaltimea mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai mai pune 4 kilograme pe tine, ești ideală.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, esti numai bine.
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam slabuta dar merge

| Giulia97Anna explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca sunt cam slabuta, am incercat sa ma mai ingras dar nu pot. Oricat as manca nu se pune nimic pe mine.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Pentru inaltimea ta in jur de 56 kg
P.S.: Eu am 15 ani 1, 72 si 51 jum de kg si arat ff okwinking

| Crixxs a răspuns:

Da, nu cobora sub 46 si nu urca peste 56winking