| BobanMau a întrebat:

Buna TPU am 17 ani si sunt mai slabut iar omoplati imi sunt iesiti putin in afara si cand satu drept si se vede urat... daca fac sala si lucrez spatele se poate rezolva sau am citit pe net ca se poate cu operatie? Cum pot rezolva chestia asat? mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GokuSan a răspuns:

Pai daca faci sala trebuie sa iei niste proteine ca sa te ingrasi!
apoi o sa se defineasca si muschii spatelui si nu o sa ti se mai vada urat!