| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am 4 caini (un pui si mama lui, si inca 2)
2 fete si 2 baieti
Iar azi-noapte am visat ca 3 dintre ei omorau catzeaua mica
Oare inseamna ceva de rau? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eminem2012 a răspuns:

Nu'i nimic rauoh go on Funda puppy dog eyes:*

2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Nu visul tau nu are legatura cu cainii tai de fapt. Cand visezi caini inseamna de obicei ca ai dusmani. daca 3 caini au mancat 1 caine in vis cainele ala mancat reprezinti tu iar ceilalti 3 sunt dusmani sau prieteni care o sa te sape pe la spate. Baftawinking

| RaMoNa_3228 a răspuns:

By by nu ist fa griji sunt vise de noapte nu te gandi la asta