| Nathalie18 a întrebat:

Am avut aparat dentar si nu l-am purtat cat a trebuit din alte motive. Am purtat gutiera doar 6 luni si mi-au venit dintii in fata. Daca mai port gutiera oare se indreapta cum erau inainte sa- l dau jos? Ce e de facut? Sa imi zica cineva care stie sigur va rog merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NorNegru a răspuns:

Bună! De preferat ar fi să mai porți, dacă ai posibilitatea, aparatul dentar. E sfânt, e vital. Eu l-am purtat timp de 2 ani indiferent de circumstanțe și sunt foarte mulțumit de rezultatele "oferite".

| Nathalie18 explică (pentru NorNegru):

Nu il mai am. Am doar gutiera