| emil_6416 a întrebat:

am o intrebare. o prietena de-a mea a fost batuta si i-a fost smuls parul din cap.deci este cheala in fata.parul creste la loc? si ce ar trebui sa ia sa-i creasca parul mai repede. o doare tot capul! ce pot sa fac? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Ar trebui sa aplice pe par niste tratamente de regenerare pentru par-au la farmacie

| pink_3524 a răspuns:

Creste parul...cu ulei de ricin.dar frate...cum sa o bata in halu ala?straight face