| Ursuletuuuuuu a întrebat:

Am o mare problema ..de vreun an cam asa, am dureri in piept in partea stanga ..simt ca e inima dar cica nu are treaba ..si ma apasa asa..respir greu oh go on si ma doare si spatele. si imi amorteste mana stanga.ce ar putea fi ..multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OvisOvidiu a răspuns:

Nu te panica. daca era vorba de un infarct. ei bine infarctul ar fi avut loc dupa vreo 3-4 zile de dureri asa ca probabil ai un reumatism. in partea pieptului. sau in cel mai rau caz poate te confrunti cu stari de anxietate. Eu te sfatuiesc sa soliciti un doctor in specialitate... pentru ca nimeni de aici nu cred ca iti poate da informatii necesare despre problema ta
Mult succes pe viitorhappy!
Si un an nou fericit!

2 răspunsuri:
| Parkmin a răspuns:

Eu zic sa mergi direct la doctor, poate fi orice, chiar si infarct

| Andra_Mihaela_1994 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un doctor....ai probleme cu inima.straight faceasa a avut si fratele meustraight facebig grin sper ca ti-amm fost de ajutor:*