| AndreeaMaria121212 a întrebat:

Buna tpu.De la un timp imi amorteste mana stanga si efectiv simt ca sangele circula greu pe acolo, ma doare si am aceasta problema mai ales cand ma sperii.
Am 13 ani,am vizitat si un cardiolog(aveam si dureri la de inima)mi-a spus ca sunt prea emotiva,ekg-ul a iesit bine, oare sa fie din cauza ca sunt prea emotiva si ma stresez din orice? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Este posibil sa fie si din cauza asta, este la fel de posibil sa fie si din cauza ca stai intr-o pozitie proasta cu mana si sangele nu mai circula. La boli vasculare e cam devreme sa ne gandim la varsta ta iar daca ai fost la cardiolog ma gandesc ca s-a uitat putin la tine nu doar ti-a facut ekg si gata.