| BiancaDRox a întrebat:

Am o nelamurire foarte mare. In a 14a zi dupa menstruatie..adica perioada de ovulatie..am avut contact sexual protejat cu prietenul meu. Tin sa precizez ca el a terminat afara si am verificat prezervativul si era ok, nu era spart. Dar ieri trebuia sa imi vina ciclu si nu mi-a venit. Sanii ma dor doar atunci cand trebuie sa vina ciclul si acum ma dor si mi-au aparut cosuri specifice perioadei de ciclu. As vrea sa stiu daca totul e bine.
Fundaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o mica dereglare hormonală sau probabil ai stat pe rece.

Stai liniștită, menstruația va veni cat mai curând happy

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai făcut sex protejat cu prezervativ & dacă l-aţi folosit CORECT şi aţi verificat prezervativul după actul sexual ( să NU fie rupt ), atunci NU ai cum să rămâi însărcinată happy

Cel mai probabil, menstruaţia îţi va veni în următoarele zile.

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intarzierea se datoreaza unor factori externi cum ar fi o raceala, interni o boala dar cel mai probabil se datoreaza stresului. Incearca sa te linistesti deoarece semnele premenstruale prezente indica faptul ca menstruatia este iminenta.Pa,pa.