| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am 13 ani si ziua si noaptea ejaculez din senin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Incearca sa nu te mai uiti la filme xxx si inlocuieste imaginile cu ceva mai creativ

| vali1985 a răspuns:

Du-te repede la medic.

| shhhs a răspuns:

Se numeste ejectuare nocturna, sau polutie nocturna. E ceva destul de normal pentru varsta ta. In general se realizeaza din cauza unor vise erotice(Uneori nu). tongue

| PaulCCraciun a răspuns:

Daca se intampla noaptea, e ceva normal ( aproape ), dar si ziua?! se intampla foarte rar de obicei.
fenomenul apare in momentul producerii in mod excesiv de lichid seminal, si asta datorita excitarii. din lipsa de activitate sexuala, organismul stie cum sa se apere singur si astfel apar polutiile nocturne, si asta e un semn bun pe de o parte, adica organismul tau functioneaza corespunzator.
ca sfaturi pe viitor ( daca nu vrei sa te duci la medic, dar ar fi bine sa faci o vizita ), incearca sa renunti la materialele erotice de orice fel care te pot stimula, seara cand te culci, nu bea multa apa, deoarece si o vezica plina poate conduce la polutii, incearca sa iti ocupi mintea cu alte chestii, ceva creativ, sau te joci, asculti muzica, sportul este bun pentru eliberarea tensiunii sexuale.

| BombonicaXD a răspuns:

Ma faci sa vomit cu prostia ta sterge-ti dracu intrebarea si nu mai pune din astea sa-ti bati joc retardatule.

| introduaicinumele a răspuns (pentru BombonicaXD):

Lol, cum reactioneaza o fata la asemenea intrebare laughing daca omul are probleme BINE pentru EL ca a intrebat...

PS: ce ma, te-a parat prietenu si nu mai are cine ejacula pe fata ta? laughing

| EdiT a răspuns (pentru BombonicaXD):

B0mb0nicko, să știi că unii au probleme, nu ca și tine! Nu îți place, nu te uiți. Apropo, s-a deschis sezonul de vânătoare?

| WhiteMoth a răspuns:

E NORMAL sa ti se intample asta la varsta de 13 ani.
Citeste asta: http://www.seximus.ro/intrebari_sex/orgasm_nocturn.php

| bogdan_6209 a răspuns:

Asa si?

| pvladgabi a răspuns:

Nu cred ca poti gasi un raspuns bun pe site-ul acesta. Mai bine ai merge la un medic!