| madalina1127 a întrebat:

Am o problema! Azi de dimineata m-am trezit cu ochiul umflat sad e prima zi de scoala, iar eu arat ingrozitor... Am pus comprese dar degeaba. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Încearcă cu cuburi de gheaţă?
Sau o metodă naturistă de aici:
http://www.ziare.com/......ati-994380

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danteewerr a răspuns:

Invinețeștel și pe celălalt și va fi egal. Adică iți aplici un pumn pe meclă și te faci vănăt și la ochiul celălalt! laughing Ce intrebări puneți de fetiție poponaute! laughing Dar na, cred că o să intrebați de acum toate tămpeniile care vă trec vouă prin cap de copii tembeli făcuți manual la publicitate!

| 克里斯提 a răspuns:

Care ti-a facut ochiul sarma laughing))))?

| kamael a răspuns:

Ochelari de soare sa nu se vada, de aia mari cat capu!