| anonim_4396 a întrebat:

M-am trezit de dimineata cu ochiul stang umflatsadarat exact ca o broscuta...partea si mai rea este ca ma cam doare toata partea stanga a fetei. ce sa fac? habar n-am cauza umflaturiicrying

5 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Te-a tras curentul.

| Chocolate a răspuns:

Tot aia:-J
cand am vrut sa zic dcdevil... miau luato altii inainte...baga un ac in el si se desumflawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Te-a tras curentul.
O compresa cu ceai de musetel rece pe partea afectata, un algocalmin pentru durere.
Daca nu cedeaza durerea pana maine, mergi la medicul de familie.
Sanatate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Curent.aerul conditionat deschis sau alta sursa, geamurile.ai mare grija, mergi la doftor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-a tras sigur curentul. Deci ai grija pe viitor, vezi care e cauza.
Acum te poti duce la farmacie sa iti recomande ceva daca totusi e prea grav direct la ORL.