| blackcat99 a întrebat:

Am o problema, cam stanjenitoare ce-i drept, cu transpiratia. Simt nevoia sa beau apa multa, pe care o elimin transpirant mai mult decat abundent la subrat. Nu miroase, dar transpir foarte mult si raman pete la subrat, ca si cum as fi uda. E stanjenitor. Am incercat orice aproape : sa limitez consumul meu de apa, am luat toate antiperspirantele la rand (sunt eficiente doar o scurta perioada de timp), plus ca ma spal zilnic, nu e problema de igiena. S-a confruntat cineva pe aici cu problema mea? Daca merg la medic oare exista tratament pentru asa ceva? Astept sfatul vostru, Multumesc si o seara frumoasa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreyok a răspuns:

Sigur exista un tratament pentru asa ceva. Incearca si deodorant dry impact sa vezi daca are vreun efect.