| bogdanel466 a întrebat:

Am si eu o problema... De vreo 3 zile incoace am inceput sa transpir ca un porc. Eu am 15 ani si niciodata pana acum nu am transpirat asa mult si problema este ca transpiratia miroase foarte urat. Transpir prin aproape toate zonele de pe corp. Cel mai urat miroase de la subrat. Seara ma spal si ma dau cu deodorant si dimineata ma trezesc transpirat peste deodorant si ziua miros si mai urat. Va rog dati-mi un sfat ceva dau funta!

Răspuns Câştigător
| Candace a răspuns:

Poate ca ai exagerat cu mancarea de sarbatori si acum corpul tau vrea sa elimine cat mai multe toxine.incearca sa mananci mai multe legume si fructe, fara sarmale, toba si ce a mai ramas de pe la craciun. daca nici asa nu merge fa-ti o programare la dermatolog/endocrinolog. sper ca te-am ajutat si multa bafta! :X

3 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

Te simti mai bine?happy

| bogdanel466 explică (pentru Candace):

Da am inceput sa nu mai transpir asa de tare... Nu stiu de la ce a fost dar ma rog nu conteaza... A si eu nu prea m-am omorat cu mancatul de sarbatori asa de mult. Eu joc mult fotbal si basket deci daca era ceva as fi scapat de ce am mancat intr-o saptamana. Multumesc oricum. FUNDICA PRIMESTI!

| Candace a răspuns (pentru bogdanel466):

Multumesc. oricum ma bucur ca te simti mai bine happy