| Katy12347 a întrebat:

Buna TPU am o problema, de cateva zile am o infectie in zona genitala si vreau sa o tratez cu remedii naturale deci nu vreau sa merg la un ginecolog ( stiu ca o sa ziceti ca trebuie sa merg dar chiar nu pot) vreau sa va zic ca sunt virgina.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oHarryo a răspuns:

Si medicul poate indica un tratament naturist daca iti doresti asta, iar daca mersul la medic tine de rusine, propun sa o lasi la o parte, nu e nevoie sa iti fie rusine de un medic, iar netratata corespunzator infectia aceasta poate face mai mult rau.

| Katy12347 explică (pentru oHarryo):

Multumesc, cred ca o sa merg totusi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel mai bine mergi la doctor, infectia nu stii neaparat daca se trateaza cu leacurile respective si se poate agrava in timp.

| NevastuicAaA a răspuns:

Baie cu sare de mare