| Evileye6 a întrebat:

Bună, TPU! Am o problema destul de grava, m-am enervat atât de tare încât am simțit cum îmi zvâcnesc venele în cap, am simțit o presiune în urechi și acum auzul îmi este puțin slăbit, aud sunete apropiate ca și cum ar veni din depărtare. În plus, muzica data la maxim pe telefon, o aud mult mai slab decât înainte. Exista pericolul sa îmi pierd auzulu sa rămână în felul asta? Faza e ca eu cant la pian și asta ar fi cel mai groaznic coșmar al meu! Ce ar trebui sa fac, sa merg la un specialist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BlackArt333 a răspuns:

Da! Si cat mai repede!

| XxSteffyxX a răspuns:

Logic,mergi la un specialist, noi nu te putem ajuta dar un speialist da.

| Vasi_Makaveli_1987 a răspuns:

Mai bine mergi la un medic ORL...el te poate ajuta cel mai mult in aceasta problema