| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema din timpul scoli cand 2 baieti se bateau si din greseala am primit si eu un sut langa penis in partea dreapta si mo durut vreo 2 zile si dupa aia nu mo mai durut dar de ceva timp o inceput sa ma doara iarasi stie cineva oare ce am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Stai liniștit, atâta timp cât nu apare vreo inflamație totul este ok. După cum știm cu toți, aceea este o zonă sensibilă, deci e normal să te doară, chiar și o perioadă mai lungă.

| Le0Balen a răspuns:

Daca se umfla mergi la medic