| SiminaSalvadore a întrebat:

am o problema GRAVA! stiti cumva unde pot vorbi cu un medic de piele? am nevoie de ajutorul vostru URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MrsPink a răspuns:

Cum sa te ajutam noi pe tine cand nici nu stim in ce oras locuiesti? medici sunt peste tot
du-te la medicul de familie si intreaba-l si daca e nevoie sa te duci la doctor iti da trimitere nu ne intreba pe noi pentru ca nu avem cum sa te ajutam fara sa ne dai detalii

| Andreea14Bianca a răspuns:

Medic de piele? Mergi la dermatologie si o sa te ajute sigur! Un dermatolog gasesti la policlinica din orasul tau! Vorbeste cu mama ta si o sa te ajute!

| SiminaSalvadore explică:

Dragi mei eu stau int-un loc in care mai bine decat sa te duci la doctor te omori! dar oricum nu mai am nevoie, am aflat, am urticarie!

| fatacaciocolata a răspuns:

Du-te la dermatolog pentru boli de piele