| SchiZz20CMrecords a întrebat:

am si eu cateva intrebari la care rog sa ma ajutati promit ca va voi rasplati cu fundita si voturi happy
Spuneti-mi si mie ce sa fac pentru a avea un stil de viata sanatos?
Ma refer prima masa si ultima masa la ce ore trebuie sa fie? ce ar trebui sa i-au pentru pofta de mancare?
si cam ce as putea manca ca sa nu-mi ingreunez stomacul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LifTwist a răspuns:

Ora 9:00 Mic dejun, Ora 14:00 Pranz, Ora 20:00 Cina.
Pentru pofta de mancare ia vitamine.
Alimente care ingreuneaza digestia, citeste aici:
http://www.ziaruldeiasi.ro/......tia~ni75c2

Sper ca te-am ajutat.Succes!

1 răspuns:
| Rikudou a răspuns:

Masa unui om trebuie sa fie diversificata de la o zi la alta si de obicei orele la care se serveste variaza in functie de apetit.Dar poti folosi programul meu:mic dejun 9:00 pranz 13\14:00 cina 20:00