| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Pe data de 9 septembrie mi-am facut detartrajul, si am observat apoi ca atunci cand ma spalam pe dinti, ma durea gingia deasupra caninului din stanga. Durerea a persistat ceva timp, dar a trecut apoi.
De ieri cred, a revenit iar durerea la gingie. Mentionez ca nu am un periaj agresiv si tin cont de sfaturile stomatologului in privinta metodei de periaj.
Care ar putea fi cauza acestei dureri si ce as putea face pentru a trece?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Eu am patit o data da s-a infectat