| DSD989 a întrebat:

Buna TPU am terminat un tratament pentru balanita acută cu crema Triderm timp de o saptamana, sunt mai bine dar nu a trecut roseata si am mers inapoi si medicul a spus sa folosesc in fiecare seara apa cu bicarbonat de sodiu timp de 15 minute sa tin vârful penisului in apa cu bicarbonat timp de 2 săptămâni.Ce credeti, imi va trece de data asta? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SuzuAnim a răspuns:

Daca urmezi tratamentul presupun ca o sa iti treaca.Mult noroc si sanatate!