| xFaith a întrebat:

Buna TPU.
Am un an si cateva luni de cand fumez. fumez cam un pachet la 3 zile.
Chestia e ca am slabit cam mult... ( am 19 ani ) ( 1.57 cm ) ( 42 de kg ).
Anul trecut. cand aveam 18 ani aveam. ( 1.57 cmz ) si 47 de kg.
Imi puteti spune. ce vitamine/ pastile sa iau pentru a avea pofta de mancare?
Sau ce mancaruri pot manca pentru a ma ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alecsx25 a răspuns:

Salut,eu nu stiu ce iti trebuie pentru pofta de mancare, eu stiu ca ar trebui sa te lasi de fumat...iti distruge organismul, plamanii tu ce vrei? sa mori sau sa ai viata cat mai lunga? Prioritate vietii! Ganteste-te!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca si lasa-te de fumat si i a vitamine[intreaba farmacista ce fel de vitamine poti lua], pastile nu ti-as recomanda

| Criiistinutsa a răspuns:

Pofta de mancare vine si cu zeama de lamaie, nu numai vitamine. Mancare mai grasa thinking Carne, oua.