| Veromi321 a întrebat:

Cine stie unde gasesc acupunctura in Bistrita, judet Bistrita-Nasaud?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

STR. 1 DECEMBRIE 1918, Bl.3, 0263-232 533

| Veromi321 explică (pentru Salontanul):

Sinteti sigur ca este acolo acupunctura? Telefonul nu suna si nici nu am gasit locul unde este. Afara nu au nicio reclama sau ceva.

| Salontanul a răspuns (pentru Veromi321):

Ai dreptate! Am intrat pe Streetview si nu apare nicaieri! Am rugat un prieten de acolo sa caute. Daca este te anunt.

| Veromi321 explică (pentru Salontanul):

Buna. Sa inteleg ca nu mai este acolo acupunctura?

| Salontanul a răspuns (pentru Veromi321):

Nu gaseste prietenul meu din Bistrita. El se ocupa cu asigurari si are o gramada de cunostinte. Nu stiu ce este!