| 4242 a întrebat:

cum puteti caracteriza gemenii, dar racul? multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand genenii si racul se alatura rezulta un parteneriat ciudat. Gemanul este un intelectual si racul este foarte sensibil si emotiv. Geamanul este cel care gandeste inainte si racul il sustine din culise. Atuul acestei relatii este abilitatea partenerilor de a oferi celuilalt exact ce-i lipseste.

| denise89 a răspuns:

Pai gemeni sunt o fire foarte sociabila si plina de viata.atuul lor este comunicarea si faptul ca se pot adapta foarte usor! gemenii se supara foarte greu si le si trece foarte usor. uneori pot fi dinamici si idecisi.pot fii si foarte imprastiati.gemenii si racul nu prea se potrivesc dupa parerea mea.