| skriil a întrebat:

o puteti caracteriza pe greta din filmul greta?

2 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Greta-Hillary Duffhappy

Hillary Duff joaca foarte bine acest rol! La inceput Greta este o tanara depresiva care uraste viata si se comporta indiferent cu cei din jur dar pe parcursul filmului ea incepe sa vada bucuriile vietii mai ales cu ajutorul lui Julie!

Mie mi-a placut foarte mult filmul.l-am vazut acum trei zile. parca:d laughing

Bye:*

| Patry48485 a răspuns:

Pai uita-te la film ca ii super fain.Greta ii o persoana care doreste sa se sinucida la 18 ani si are un carnetel in care isi trece mai multe feluri de a se sinucide.Intre timp cunoaste un baiat...si totusi uitate la film.Crede-ma ca o sa iti placa.