| Misha18 a întrebat:

Ce pot face sa scap de iritatii de fiecare data cand ma epilez pe picioare transpir dupa un scurt timp si ma irit. Ce ideii aveti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia o lamaie, tai-o in doua si da-te pe picior imediat cum ai terminat sa te eplilezi.Previne infectiile, curata si pielea va ramane pentru totdeauna tanara si proaspata.Prefera solutiile naturale si nu cremele, nici mama lor nu stie ce au in ele!

3 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Pai dupa ce te epilezi pune-ti o crema care sa hraneasca pielea!

| Mentaaaaa a răspuns:

Aplica o crema hidratanta dupa epilarewinking

| MrsDraculescu a răspuns:

Da-te cu un ulei sau gel hidratant.eu am de la Avon si e foarte bun.
Poti incerca si cu unt de corp
succeswinking