| adrili10 a întrebat:

Buna TPU daca ai ceva la plamani se poate gasi in analizele de sange. FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EmanuelKant a răspuns:

Nu.Daca ai ceva la plamani vezi doar la radiografie.Ce, ai fumat si nu vrei sa afle mama? laughing

| habarnampeluna a răspuns:

Cea mai buna este o radiografie pulmonara. Analizele de sange pot fi perfecte si totusi sa existe o problema. Singura contraindicatie a radiografiei este o eventuala sarcina. In materie de plamani, radiografia e sfanta!