| Dizzydizz a întrebat:

Cat costa analizele la sange si la plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde ce analize vrei sa-ti faci. Pentru toate analizele la sange posibile n-ai nici bani, nici sange destul in organism. Fii mai clara.

| cami_5314 a răspuns:

Http://www.synevo.ro/category/servicii-si-tarife/
orientativ pentru ca difera de la laborator la laborator

| Dizzydizz explică:

Miau cerut d la serviciu s fac analizele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, dar nu am fost la spital de cand m-am nascut

| cucaracia a răspuns:

Am facut si eu raza la plaman si analize de sange si am platit 50 lei analizele si 30 lei raza...