| lupsealexia a întrebat:

De 2-3 zile ma doare spatele cam pe la mijloc si nu stiu ce am. La inceput am crezut ca e doar o durere care o sa-mi treaca, dar a continuat sa ma doara. Ar trebui sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rodicanegrescu a răspuns:

Nu ar strica unele investigatii pentru ca pot fi mai multe cauze. Sparam nu grave!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi foarte bine sa mergi la medic si inca repede.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Mergi la doctor.

| Rodicanegrescu a răspuns:

Multumesc pentru fundita!

| Brieezer a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic. Nu este de joaca cu aceste lucruri.