| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU de 2 zile am observat 2 bubite mici de tot si rosii fara puroi pe penis sub coroana, poate fi iritatie? Nu ma doare nu ma mănâncă nu am alte simptome doar bubitele alea 2 rosii si micuțe se vad destul de greu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| madalinfindrihan a răspuns:

Nu încerca sa le faci nimic, du te la medicul de familie daca te îngrijorezi, el sigur o sa te lămurească si daca e bărbat e mai bine.