| TheRealAnoyingOrange a întrebat:

de 3-4 zile ma doare genunchiul de la piciorul drept ma doare cand merg dar nu stiu de ce. daca vi s-a intamplat va rog sa-mi ziceti cum ati scapat de durere sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

De la sport fara incalzire probabil sau alte miscari bruste.
un gel mentolat pe baza de plante e de ajuns sa folosesti, intreaba la farmacie, va sti aia ce sa-ti dea.

| Darkmind a răspuns:

E crema aia ben gay care are efect bun daca nu merge du-te la medic sa nu ai probleme cu ligamente.

| iLoveAle a răspuns:

Il tai laughing