| Elenina356 a întrebat:

De câteva săptămâni mi-a apărut o unflătură mică, puțin albicioasă în zona inghinală. La început credeam că e un coș, așa că l-am spart și a ieșit sânge mai deschis la culoare și mai dens, dar nu a dispărut.
Ce ar putea fi? Poate fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu putem sti cu exactitate ce ai tu, dar putem deduce, poate te ai epilat inghinal si te ai iritat, poti merge la un dermatolog sa te vada si sa i ti dea un unguent sa te dai in fiecare zi după duș.

| Zeenya a răspuns:

Hei, posibil un neg genital sau o ciuperca. Consulta medicul pentru a preveni înrăutăţirea şi a reduce alt risc.