| georgechitac a întrebat:

de cateva zile ma doare molarul din dreapta jos, faza e ca am nervii scosi(i-am scos acum 1 an) si nu ar mai trebui sa ma doara,oare am tras curent, sau ar putea fi altceva?
Va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Un dinte devitalizat nu ar trebui sa doara decat daca tratamentul de canal a fost efectuat defectuos.

| SkyPilot a răspuns:

Nu stiu care este explicatia, dar si pe mine, cand am o gripa severa, ma doare un dinte pe care nu il mai am happy

| Greenthrone75 a răspuns:

E o problema serioasa cand vine vorba de dintii, dar nu te alarma! Cel mai bine, asteapta cteva zile ca sa vezi daca ai tras curent si daca nu trece du-te la medic!