| junkistul a întrebat:

Buna TPU de cateva zile ureche dreapta imi este infundata si aud mai incet cu ea ce as putea face sa o desfund?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Să mergi la medicul specialist O.R.L.-ist happy
Evident, întâi mergi la medicul de familie şi ceri Trimitere la ORL.

Toate cele bune.

| anonimg a răspuns:

Mergi la medicul orl-ist; probabil ai un dop de ceară. Se rezolvă ușor și repede fără probleme.

| CodeLights a răspuns:

Foarte simplu. Poti merge la spital sau un cabinet particular, sau policlinica cu plata, si te asezi pe un scaun, si medicul iti curata urechea, si vei observa ca iti va scoate multa mizerie din ureche de nici tie nu o sa.ti vina sa crezi.

| dizzyalyn a răspuns:

Mergi la medic prietene.Am stat 2 saptamani internat pentru o chestie asemanatoare... nu face alte prostii "dupa ureche" ca se poate agrava.